Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...
banner ad banner ad

8 Forum Kobiet w Logistyce o indywidualizmie w rozwoju biznesu logistycznego

| 14 marca 2019

VIII-forum-kobiet-w-logistyce-white2W dniach 20 -21 maja 2019 r. w Janowie Podlaskim odbędzie się wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju w Polsce – spotkanie biznesowe kobiecej kadry menedżerskiej z szeroko rozumianej branży logistycznej – 8. FORUM KOBIET W LOGISTYCE, pod hasłem BĄDŹMY SOBĄ, czyli indywidualizm w biznesie logistycznym, rozwój firm w czasach różnorodności, poszukiwanie nowych obszarów działalności przy zachowaniu tożsamości i wartości organizacji.

Forum Kobiet w Logistyce dedykowane jest menadżerkom i specjalistkom w zakresie logistyki, transportu i spedycji, również po stronie sieci producenckich, dystrybucyjnych i handlowych. Do udziału zapraszani są również menadżerowie z rynku TSL. Spotkanie ma charakter merytoryczny, na którym co roku omawiane są aktualne zagadnienia oraz problemy związane z rozwojem biznesu logistycznego, zarówno na poziomie krajowym jak i międzynarodowym.

Forum Kobiet w Logistyce to spotkanie we wspaniałej atmosferze i z wyjątkowymi ludźmi. To miejsce wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych.  Co roku gromadzi wspaniałe grono praktyków i ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, a także ciekawe osobowości spoza branży, które inspirują uczestników do zmian swoją charyzmą, otwartością i kreatywnością.

W tym roku w gronie prelegentów znajdą się przedstawiciele m.in. Prologis, Agility Logistics, Raben Logistics, Loconi Intermodal, Fracht FWO Polska, JF Hillebrand Group, DB Schenker, GS1 Polska, HUB Logistics, in., a Gościem Specjalnym będzie Zofia Dzik – znana innowatorka i przedsiębiorczyni, inwestorka, mentorka, menedżerka, podróżniczka wędrująca po pustkowiach.

Pierwszy dzień Forum rozpocznie się od networkingowego śniadania, po którym odbędzie się część plenarna i wystąpienia w różnej formule, a poprowadzą je znane, cenione i lubiane panie: prof. Danuta Kisperska-Moroń z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz prof. Halina Brdulak z SGH w Warszawie.

Drugi dzień Forum to dzień aktywności. W pierwszej części dnia odbędą się warsztaty i dyskusje o różnorodnej tematyce zarówno tej logistycznej, jak i z zakresu psychologii i przywództwa. W drugiej części dnia odbędzie się wizyta w największym suchym porcie w Małaszewiczach, w terminalach obsługujących transporty z Nowego Jedwabnego Szlaku.

Jak zawsze, w trakcie Forum Kobiet w Logistyce zostaną ogłoszone laureatki tytułu i statuetek „Kobieta w Logistyce Roku”, które przyznawane są w dwóch kategoriach: dostawca usług TSL i odbiorca usług TSL.

Szczegóły dotyczące programu i udziału znajdują się na stronie: www.kobietywlogistyce.pl.

Kategoria:: Informacje, Wydarzenia

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!