Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...

Adiuvo Investments – produkty uszyte na miarę nowego pokolenia

| 21 listopada 2017

Adv-1-34Aby zaistnieć i utrzymać się na rynku, dziś potrzebne jest otwarte podejście do otaczającej rzeczywistości. Niezbędne jest poprawne zweryfikowanie grupy docelowej, do której należy kierować swoje produkty, oraz organizować kampanie marketingowe. Właśnie tak działa Adiuvo Investments, które swoje produkty oferuje głównie pokoleniu X i millenialsom, czyli dwóm głównym grupom, które będą w najbliższych latach generować popyt.

Adiuvo zdobywa światowy rynek w czterech podstawowych kategoriach: funkcjonalne przekąski, suplementy diety, monitoring, hospital/lab use. Niezwykle ciekawe są dwie pierwsze kategorie. Adiuvo właśnie w nich, pokazuje jak dobrze rozumie potrzeby i wymagania pokolenia X oraz Millenialsów. Są to bowiem bardzo wymagający klienci, którzy chcą mieć szeroką kontrolę nad swoim życiem. Jednym z bardzo popularnych wśród tych pokoleń trendów, jest dbanie o swoje zdrowie – monitorowanie funkcji organizmu, odpowiednia suplementacja niezbędnych składników odżywczych, kontrola poziomu cukru. Wszystko to wpisuje się w popularny trend bycia „fit”. Spółki z portfela Adiuvo dobrze rozpoznając rynek, wprowadziły do sprzedaży produkty, które wpisują się w panujące trendy panujące wśród generujących popyt pokoleń.

Dobrym przykładem jest spółka Cambridge Chocolate Technologies (CCT), która łączy przyjemne z pożytecznym. CCT wprowadziła na rynek czekolady, które nie tylko nie szkodą, ale wręcz pomagają utrzymać organizm w odpowiedniej formie. Jedną z nich jest Estechoc – pierwszy na świecie nutrikosmetyk o tak silnym, udowodnionym naukowo i przebadanym klinicznie wpływie na metabolizm starzejącej się skóry. Sekretem skuteczności esthechoc są nie tylko niezwykle silnie działające substancje aktywne: najsilniejszy znany nauce antyoksydant – astaksantynaoraz epikatechiny polifenolowe kakao, ale także unikalna technologia micelizacji podczas produkcji czekolady, która czyni je biodostępnymi. To wszystko zamknięte w formie, pysznej ciemnej czekoladytylko 38kcal dziennie. Jak podaje producent, esthechoc to przełom w zarządzaniu biomarkerami skóry. Na podstawie wieloletnich badań na grupie 3000 pacjentów w wieku 50-60 lat zaobserwowano, że czekolada zawierająca silne antyoksydanty: astaksantynę i epikatechiny polifenolowe, znacząco poprawia biomarkery skóry tj.: zwiększa dotlenienie tkanek, transport tlenu w osoczu, poprawia natlenienie skóry, zmniejsza zniszczenia oksydacyjne związane ze stanem zapalnym i znacznie poprawia stan naczyń włosowatych.

Kolejnym produktem z kategorii suplementów diety jest Tribotor – innowacyjny, zgłoszony do patentu, preparat, w skład którego wchodzą standaryzowane ekstrakty roślinne z: białej fasoli, morwy białej oraz zielonej kawy. Opracowanie receptury preparatu Tribitor objęło gruntowne badania zależności efektu od dawki, optymalizację dawki oraz testowanie finalnego produktu. Badania i prace nad produktem zaowocowały stworzeniem saszetek z proszkiem rozpuszczalnym w wodzie, którego zażycie wpływa na redukcje indeksu glikemicznego pokarmów. Testy kliniczne preparatu Tribitor wykazały redukcję pików poposiłkowej glukozy do 45% i pików insuliny do 38%. Badania potwierdziły także, że Tribitor 3-krotnie ogranicza występowanie epizodów poposiłkowej hiperglikemii (czyli sytuacji, w których poziom cukru we krwi spada poniżej poziomu wyjściowego sprzed posiłku i pojawia się apetyt na kolejną słodką przekąskę).

To tylko dwa z szeregu produktów przedstawionych podczas dnia inwestorskiego Adiuvo Investments. Warto zaznaczyć, że firma bardzo odważnie celuje w dystrybucje swoich produktów w skali nie tylko Polski, ale także całego świata. Adiuvo już jest, lub stara się być obecne na tak obiecujących rynkach jak między innymi Chiny czy regiony Gulf.

Kategoria:: Informacje

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!