Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...
banner ad banner ad

Boeing i UTC Aerospace Systems zwiększają produkcję w Polsce

| 15 maja 2015

WARSZAWA, 15 maja 2015 r. – Boeing i UTC Aerospace Systems z dumą ogłaszają przedłużenie umowy na produkcję w Polsce elementów samolotów Boeinga – w tym Next-Generation 737, 737 MAX i 787 Dreamliner. UTC Aerospace Systems, wieloletni dostawca i partner biznesowy Boeing Commercial Airplanes, jest częścią United Technologies Corp.

UTC Aerospace Systems zwiększa liczbę kluczowych komponentów podwozia produkowanych i montowanych dla 737 w zakładach produkcyjnych w Rzeszowie i Krośnie, w tym kompletnych zespołów podwozia przedniego i newralgicznych komponentów podwozia głównego. Dodatkowe zlecenia dla 737 mogą stworzyć nawet ponad 100 nowych miejsc pracy w Polsce. 737 jest najlepiej sprzedającym się samolotem w historii lotnictwa komercyjnego. Przewiduje się, iż w połączeniu z nowymi zleceniami dla innych zakładów UTC w Polsce, wliczając w to wytwarzanie pomocniczych zespołów silnikowych przez Pratt & Whitney w Rzeszowie, w przeciągu następnych 15 lat wartość wsparcia programów samolotowych Boeinga przekroczy 1 miliard dolarów, czyli równowartość ok. 3,6 miliarda złotych.

„Boeing jest jednym z naszych najważniejszych klientów od ponad 80 lat” – powiedziała Kimberly Kinsley, vice president for Operations w UTC Aerospace Systems, przy okazji ogłaszania przedłużenia kontraktu z Boeingiem, który stworzy nowe miejsca pracy w Polsce. „Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że będziemy kontynuować to partnerstwo poprzez realizację zwiększanych zamówień dla programów samolotowych Boeinga. Łączy nas zaangażowanie w rozwój branży lotnictwa
w Polsce”.

UTC Aerospace Systems oraz Boeing silnie zaznaczyły swoją obecność w Polsce. UTC Aerospace Systems zatrudnia ponad 2 000 pracowników w swoich zakładach w Rzeszowie, Krośnie, Wrocławiu i Kaliszu. Boeing od ponad 20 lat pozyskuje komponenty i podzespoły lotnicze w Polsce. Roczne wydatki spółki w 2015 r. mają wynieść blisko 75 milionów dolarów, czyli ok. 273,5 miliona złotych.

„Zakłady UTC Aerospace Systems w Polsce wraz ze wspierającymi je polskimi dostawcami konsekwentnie dostarczają na czas wysokiej jakości produkty, oferując przy tym konkurencyjne ceny” – powiedział Jeff Luckey, szef Supplier Performance – Europe, Middle East and India w Boeing Commercial Airplanes. „Wraz z rosnącym tempem produkcji opieramy się na partnerach łańcucha dostaw, takich jak UTC Aerospace Systems, i ich polskich pracownikach, aby sprostać bezprecedensowemu zapotrzebowaniu na komercyjne samoloty Boeinga”.

Boeing bezpośrednio zatrudnia w Polsce ponad 300 pracowników, a programy spółki łącznie zapewniają w kraju ponad 3 600 miejsc pracy. Warszawskie biuro Boeinga jest centrum operacyjnym dla Boeing Defense, Space & Security na Europę Środkową i Wschodnią. Jeppesen, spółka zależna Boeinga, ma placówkę w Gdańsku.

„Wraz ze zwiększeniem pracy UTC Aerospace Systems w Polsce istotnie włączamy Polskę w światowy łańcuch dostaw Boeinga” – powiedział Jeff Luckey.

UTC Aerospace Systems zajmuje się projektowaniem, produkcją i obsługą zintegrowanych systremów i komponentów na potrzeby przemysłu lotniczego i obronnego. UTC Aerospace Systems obsługuje globalną bazę klientów dzięki rozbudowanej sieci zakładów produkcyjnych i centrów obsługi klientów zlokalizowanych na całym świecie. United Technologies Corp., z siedzibą w Hartford, Connecticut, w Stanach Zjednoczonych, zapewnia zaawansowane technologicznie systemy i usługi dla branży budowlanej i lotniczej. Aby dowiedzieć się więcej na temat UTC, odwiedź stronę www.utc.com albo śledź spółkę na Twitterze: @UTC.

Boeing jest światowym liderem w lotnictwie oraz największym producentem samolotów komercyjnych i wojskowych statków powietrznych. Dodatkowo Boeing projektuje i produkuje helikoptery, systemy elektroniczne i obronne, pociski, satelity, rakiety nośne i zaawansowane systemy informacji i komunikacji. Spółka zapewnia również liczne usługi wsparcia dla wojska i komercyjnych linii lotniczych. Boeing dostarcza produkty i usługi dla klientów w 150 krajach i jest jednym z największych amerykańskich eksporterów pod względem sprzedaży. Boeing ma siedzibę w Chicago i zatrudnia ponad 165 000 pracowników w Stanach Zjednoczonych i ponad 65 krajach. Aby dowiedzieć się więcej na temat Boeinga, odwiedź www.boeing.com albo śledź spółkę na Twitterze: @Boeing.

Kategoria:: Gospodarka

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!