Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...
banner ad

BSH rozpoczyna budowę Centrum R&D w Łodzi

| 25 maja 2018

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego inwestuje w jedno z najnowocześniejszych na świecie w Grupie BSH Centrów Badawczo-Rozwojowych. Wartość nowej inwestycji wyniesie około 80 mln złotych. W Centrum R&D będzie pracowało wielu specjalistów z różnych obszarów.

Nowa inwestycja to nowe możliwości i wyzwania
Centrum Badawczo-Rozwojowe BSH (Research&Development – R&D), to przede wszystkim najnowocześniejsze laboratoria i ponad 1500 stanowisk do badań oraz testów innowacji. Dzięki inwestycji w obszar R&D możliwy jest rozwój najnowszych technologii, które są dostępne w sprzętach gospodarstwa domowego produkowanych przez firmę BSH. Zespół, który będzie pracował w nowoczesnym ośrodku będzie odpowiadał za rozwój urządzeń produkowanych w Polsce, szczególnie suszarek do ubrań oraz pralek. Centrum zajmie powierzchnię niemal 10 tysięcy m2 w nowoczesnym i przyjaznym dla środowiska biurowcu przy ulicy Lodowej w Łodzi. Już na poziomie projektowania budynku zwrócono szczególną uwagę na minimalizację strat energii, odzysk ciepła z powietrza, redukcję emisji hałasu, czy też maksymalne wykorzystanie oświetlenia naturalnego.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie fabryki suszarek do ubrań, jedynej na świecie tego typu fabryki w Grupie BSH. Dla BSH specjalistyczny ośrodek badawczo-rozwojowy to inwestycja w przyszłość i umocnienie wiodącej pozycji firmy na światowym rynku AGD. Świadczy to również o pełnym zaufaniu, jakim BSH darzy Łódź.

„Współczesność wymaga od naszej branży dynamicznego rozwoju, który jest możliwy dzięki inwestycjom w obszarze R&D. Tak duża inwestycja w Centrum Badawczo-Rozwojowe umożliwi nie tylko rozszerzenie zakresu dotychczas prowadzonych projektów badawczych, ale przede wszystkim uwolni potencjał do wdrożenia zupełnie nowych aktywności i dalszego rozwoju metodologii projektowania innowacyjnych urządzeń przez BSH. Nowa inwestycja naszej firmy to także doskonała szansa na rozwój zawodowy dla utalentowanych inżynierów i projektantów z Polski, którzy już teraz mają swój udział w projektowaniu i produkcji zaawansowanych technologicznie urządzeń, które znajdują odbiorców na całym świecie” – mówi Konrad Pokutycki Prezes Zarządu BSH w Polsce.

Kategoria:: Informacje

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!