Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...
banner ad banner ad

FinTech & InsurTech Digital Congress, transformacja w erze cyfrowej

| 3 października 2019

Grafika-FIN&IN-1200x900-ENG-01Już wkrótce, 19-20 listopada 2019 roku w Warsaw Sheraton Hotel odbędzie się jesienna edycja FinTech & InsurTech Digital Congress. Kluczowi przedstawiciele sektora finansowego, tradycyjnej bankowości i ubezpieczeń oraz nowoczesnych technologii spotkają się, aby przedyskutować najważniejsze zagadnienia dotyczące kierunków rozwoju.

Technologia finansowa jest obecnie jednym z najbardziej ekscytujących i najszybciej rozwijających się obszarów globalnego biznesu. W stosunkowo krótkim czasie pojawienie się młodych branż takich jak FinTech oraz InsurTech miało ogromny wpływ na to, jak prowadzimy działalność, dokonujemy transakcji jako klienci i myślimy o przyszłości finansów i ubezpieczeń.

Cześć wspólna FinTech & InsurTech Digital Congress skupiona będzie na tematach, takich jak: przyszłość rynku finansowego, innowacyjne przywództwo i transformacja. W ramach bloku “Reality check in banking and insurance”, sprawdzimy, które technologie i wdrożenia się sprawdzają, a które to “buzzword”. Pojawi się także temat jak zdobyć finansowanie i gdzie szukać kapitału na rozwój swojego start-upu. Drugiego dnia w ramach agendy 7. edycji FinTech Digital Congress zostaną poruszone zagadnienia nawiązujące do przyszłości banków. Pojawi się blok poświęcony platformizacji usług finansowych oraz edukacji.  Nie zabraknie także tematu związanego ze zmianami  regulacyjnymi, licencjami oraz PSD2. Ścieżka InsurTech Digital Congress skupi się na analizie cyfrowej stymulacji rynku ubezpieczeń zarówno wewnątrz firmy, jak i poza nią. Wśród tematów zostaną poruszone również zagadnienia dotyczące pracy agentów oraz tego, jak tę pracę usprawnić dzięki nowym technologiom. Nie zabraknie analizy przestrzeni współpracy ubezpieczycieli z insurtech’ami oraz tematów poświęconych systemom telemedycznym i nowym modelom biznesowym. Podczas jesiennego wydarzenia stawiany będzie nacisk na konkretne przykłady oraz konstruktywne wymiany opinii. Nie zabraknie praktycznych use-caseów, success stories oraz prezentacji, z których będzie można wyciągnąć lekcję na przyszłość i potraktować jako drogowskaz do osiągnięcia sukcesu.

“FinTech & InsurTech Digital Congress jest niewątpliwie szansą na poznanie zarówno trendów technologicznych, jak i potwierdzeniem, że technologia odpowiada na potrzeby klientów w branży finansowej. To również okazja do praktycznej wymiany opinii i poznania się z uczestnikami kongresu” Przemysław Furlepa, Wiceprezes Zarządu, BNP Paribas

Wydarzenie co roku skupia ekspertów branży finansowej i ubezpieczeniowej, przedstawicieli nauki obserwujących zmiany na globalnym rynku oraz reprezentantów nowoczesnych technologii i inwestorów. Kongres jest więc szansą na efektywne dyskusje dotyczące przyszłości branży finansowej w Polsce, także w kontekście relacji na arenie międzynarodowej.

Więcej informacji na temat FinTech & InsurTech Digital Congress: http://fintechdigitalcongress.pl/

Program FinTech & InsurTech Digital Congress: http://fintechdigitalcongress.pl/program/

Kategoria:: Informacje, Wydarzenia

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!