Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...
banner ad banner ad

Gramy i… jeszcze zagramy!   

| 16 stycznia 2017

62 418 767 złotych to zadeklarowana kwota na koniec finałowej niedzieli Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra zagrała w tym roku „dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”. Ostateczna zebrana kwota będzie znana na początku marca.

120 tys. wolontariuszy i 1700 sztabów – tak wyglądał już 25. finał WOŚP. W jego ramach odbyło się setki koncertów, happeningów i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń (również poza Polską, np. w Irlandii, Ghanie!, Nowej Zelandii, czy Australii) a całość relacjonowana była (po raz pierwszy w historii) przez stacje TVN i TVN24. Rzecznik WOŚP – Krzysztof Dobies przypomina, że zbieranie pieniędzy nie kończy się wraz z końcem Finału. Wiele elektronicznych zbiórek będzie trwało jeszcze przez cały styczeń, część charytatywnych aukcji skończy się dopiero w lutym. Fundacja WOŚP to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w roku 1993 i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Przez ćwierć wieku Orkiestra zebrała ponad 720 mln złotych.

„Jeden dzień, czyli Finał Orkiestry, to jest bal, ale 365 dni w roku to jest praca i biznes. Biznes z naszym serduszkiem pracuje dzień w dzień. Ideologia biznesu się nie zmienia. Nie stracić. Zyskać. Zrobić, jak najlepsze pertraktacje. Warto o tym mówić. Przez wszystkie te lata wiele rzeczy było przez nas bardzo konsekwentnie realizowane. Nikt też Orkiestrze nie mówił, jak robić ten biznes. To jest największy sukces. Orkiestra to jest dowód na to, że my Polacy nie jesteśmy pomazańcami jakiejś niedoskonałości świata… Tą ideą, ale przecież i jej namacalnym, bardzo policzalnym efektem, powinniśmy się chwalić. I to jest właśnie dobrze pojęty patriotyzm” – mówił kilka lat temu na łamach Polish Market Jurek Owsiak, Prezes Fundacji WOŚP, laureat Perły Honorowej Polish Market w roku 2009, w kategorii „krzewienie wartości społecznych”.

Wszystko o Orkiestrze i jej tegorocznym Finale na stronach: http://www.wosp.org.pl MP

Kategoria:: Kultura

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!