Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...
banner ad banner ad

Gramy razem i dzielimy się… dobrem 

| 14 stycznia 2020

12 stycznia 2020 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 28. Deklarowana kwota na zakończenie finału to: 115 362 894 zł. Ostateczną kwotę poznamy 8 marca. Przed rokiem kwota zadeklarowana przekroczyła 92 mln zł, a kwota faktycznie zebrana – niemal 176 mln zł! Celem tegorocznego finału jest pozyskanie środków na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

120 tysięcy wolontariuszy kwestowało na rzecz WOŚP na ulicach nie tylko Polski, ale i blisko 100 miast na całym świecie. Odbyło się setki koncertów, i organizowanych całkowicie oddolnie wydarzeń. Trzy zagraniczne sztaby zostały zorganizowane także w Australii, w kraju, który od tygodni zmaga się z gigantycznymi pożarami. Sztaby WOŚP zagrały w Sydney, Newport i Bennett Springs na przedmieściach Perth. W niedzielę po godz. 19, na Pl. Bankowym w Warszawie orkiestrowicze rozwinęli wielką flagę Australii, a orkiestra zagrała hymn tego kraju.

Fundacja WOŚP to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Założona została w roku 1993 i od tego czasu co roku, w drugą niedzielę stycznia, organizuje zbiórkę pieniędzy, która nazywa się Finałem WOŚP. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze szpitalom dziecięcym w Polsce najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Łącznie w ramach wszystkich dotychczasowych finałów zebrano ponad 1,2 mld zł. Te pieniądze pozwoliły na zakup kilkudziesięciu tysięcy urządzeń medycznych czy realizację wielu programów medycznych – np. badań przesiewowych słuchu u noworodków czy programu wczesnej diagnostyki onkologicznej dzieci. Sprzęt zakupiony przez WOŚP uratował bądź podniósł jakość życia tysiącom Polaków, m.in. dzieciom, ale i osobom starszym.„Jeden dzień, czyli Finał Orkiestry, to jest bal, ale 365 dni w roku to jest praca i biznes. Biznes z naszym serduszkiem pracuje dzień w dzień. Ideologia biznesu się nie zmienia. Nie stracić. Zyskać. Zrobić, jak najlepsze pertraktacje. Warto o tym mówić. Przez wszystkie te lata wiele rzeczy było przez nas bardzo konsekwentnie realizowane. Nikt też Orkiestrze nie mówił, jak robić ten biznes. To jest największy sukces. Orkiestra to jest dowód na to, że my Polacy nie jesteśmy pomazańcami jakiejś niedoskonałości świata… Tą ideą, ale przecież i jej namacalnym, bardzo policzalnym efektem, powinniśmy się chwalić. I to jest właśnie dobrze pojęty patriotyzm” – mówił kilka lat temu na łamach Polish Market Jurek Owsiak, Prezes Fundacji WOŚP, laureat Perły Honorowej Polish Market w roku 2009, w kategorii „krzewienie wartości społecznych”. MP

Historia Fundacji WOŚP

Kategoria:: Informacje, Wydarzenia

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!