Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...
banner ad banner ad

Już 2 miliony klientów skorzystało z usług AAA AUTO

| 11 października 2017

W jubileuszowym roku działalności największy dealer samochodów używanych w Europie Środkowej może się poszczycić liczbą klientów, która zbliżyła się do poziomu jednej piątej mieszkańców całej Republiki Czeskiej, bądź wszystkich mieszkańców Warszawy. Dwumilionową klientką została Nela Müllerová, która z praskiego oddziału AAA AUTO wyjechała modelem VW Golf 2.0 TDi kombi. Na tę okoliczność otrzymała roczną kartę na paliwo gratis z rąk dyrektor generalnej AAA AUTO, Karolíny Topolovéj.

„Do ostatniej chwili nie byłam w stu procentach przekonana, czy ma to być właśnie Golf. Potrzebowałam auta z napędem na cztery koła, z hakiem na co najmniej dwie tony, ponieważ transportuję konie” – uzasadniła swój wybór Nela Müllerová. „To zresztą nie mój pierwszy, a już trzeci samochód, który kupiłam w AAA AUTO. Również trzy modele sprzedałam w oddziale dealera” – dodała Nela Müllerová.

„Z pokonaniem granicy dwóch milionów klientów ściśle wiąże się przekroczenie liczby pięćdziesięciu tysięcy sprzedanych aut w pierwszych dziewięciu miesiącach tego roku, którą spółka w ramach całej Grupy osiągnęła już na początku września” – powiedziała Karolína Topolová, świętująca w tym roku piątą rocznicę zatrudnienia na stanowisku dyrektora generalnego AAA AUTO.

AAA AUTO_Dwumilionowy klient_Nela Mullerova wraz z dyrektor generalną AAA AUTO_Karoliną TopolovąZ końcem grudnia dealer planuje sprzedać ponad 70.000 samochodów, dochodząc w ten sposób do pułapu 150.000 obsłużonych klientów w 2017 roku. Dyrektor Generalna przewiduje, że przy aktualnym tempie dokonywania transakcji granicę 2.5 mln klientów AAA AUTO przekroczy w 2020 roku. Obsłużenie takiej liczby zainteresowanych sprzedażą i zakupem samochodów w AAA AUTO nie byłoby możliwe gdyby nie perfekcyjnie działająca obsługa klienta. Począwszy od dynamicznie rozwijającego się i zarazem największego w Czechach call center zatrudniającego 200 konsultantów, którzy są do dyspozycji klientów przez siedem dni w tygodniu od rana do nocy, w czterech krajach Grupy, poprzez serwis internetowy, a wreszcie – profesjonalny personel 42 oddziałów AAA AUTO.

Duża liczba kupujących i sprzedających, która tylko w pierwszym półroczu wzrosła o ponad jedną dziesiątą w stosunku do poprzedniego roku, to według Karoliny Topolovej wynik skoncentrowania się spółki na maksymalnej satysfakcji klientów.

„Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia sprzedażowe. Organizujemy wewnętrzne i zewnętrzne badania typu „tajemniczy klient”, aby zweryfikować poziom dbałości o klienta nie tylko w call center, ale także we wszystkich oddziałach Grupy AAA AUTO. Co ważne, klient z dowolnym problemem może zwrócić się także bezpośrednio do mnie za pośrednictwem adresu e-mail zamieszczonego na naszej stronie internetowej, albo do rzecznika klientów Milana Smutnégo” – powiedziała Karolína Topolová. „Z klientami kontaktujemy się również po wizycie w oddziale, aby uzyskać opinię na temat poziomu naszej obsługi. We wszystkich oddziałach Grupy korzystamy z narzędzia jakim jest tzw. Net Promoter Score (NPS), umożliwiający szybką identyfikację gorzej ocenianych przez klientów oddziałów. Na tych oddziałach koncentrujemy się w pierwszej kolejności i wdrażamy w nich plan naprawczy. Zależy nam bowiem, aby nasze oddziały opuszczali naprawdę zadowoleni klienci“ – dodała Karolina Topolova.

Dotychczas AAA AUTO otworzyła w Polsce 6 oddziałów: w Piasecznie, Częstochowie, Katowicach, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu, w których łącznie odkupiła oraz sprzedała dotychczas prawie 10.000 samochodów. Obecnie firma oferuje w Polsce ponad 1.000 sprawdzonych aut, które w 80% pochodzą z rynku rodzimego.

***

Grupa AAA Auto istnieje na rynku od 25 lat i prowadzi sieć ponad 40 salonów samochodowych w Czechach, Polsce, na Słowacji i Węgrzech. Specjalizuje się w samochodach po pierwszym lub drugim właścicielu, z udokumentowaną historią serwisową. Od momentu rozpoczęcia działalności, Grupa AAA Auto obsłużyła ponad 1,9 miliona klientów. Obroty firmy przekraczają 435 milionów euro i sprzedaje ona prawie 70 000 pojazdów rocznie.

Kategoria:: Informacje

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!