Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...
banner ad banner ad

KOLEKCJA jesień – zima 2016/17

| 9 września 2016

Pierwszego września Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie było miejscem, w którym wymagająca moda dla aktywnych zawodowo kobiet połączyła się z wygodą. Najnowsza kolekcja „Chillout” na sezon jesień-zima 2016/17 inspirowana modą miejską udowadnia, że funkcjonalność i kobiecość wciąż są na topie. Promując dobre polskie produkty i marki Polish Market był patronem medialnym pokazu kolekcji Kossmann “Chillout” .

Choć na światowych wybiegach królują szerokie spodnie – dzwony, ulica wciąż nosi rurki. To koniec ery dyktatur wielkich projektantów i niewygodnych garsonek. Najnowsza kolekcja Chillout pokazuje, że rozluźnienie w ubiorze oraz powszechne poszukiwanie wygody stanowią kluczowe czynniki wyznaczające trendy. Rosnąca rola kobiet w życiu politycznym i biznesowym oraz ich większa niezależność finansowa sprawiają, że mniejsze znaczenie przywiązuje się do elegancji niż do komfortu noszenia. Funkcjonalność i kobiecość stały się podstawą codziennych stylizacji współczesnych kobiet.

scena z: Iwona Kossmann, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Iwona Kossmann, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Ilona Felicjańska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Ilona Felicjańska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: pokaz Iwony Kossmann, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

pokaz Iwony Kossmann, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

 

 

W najnowszej kolekcji Kossmann prezentuje naturalne tkaniny, wygodne dzianiny oraz welur. Bluzki z tkanin z nadrukami przeplatają się z monochromatycznymi. Obok nowoczesnej klasyki, która nigdy nie wychodzi z mody, pojawiają się stylizacje nawiązujące do lat 70-tych, dżinsy dzwony oraz spodnie z weluru. Kolekcję dopełniają popularne i wygodne w noszeniu sukienki. Dominującą kolorystyką jest ponadczasowa szarość, granat i czerń, wzbogacona magentą i różem.
Uzupełnieniem stylizacji modelek i wielu gości, m.in. Beaty Sadowskiej oraz Ilony Felicjańskiej, były szkła okularowe Eyezen, zapewniające ochronę wzroku użytkownikom urządzeń cyfrowych czy technologiczne gadżety. W coraz większym stopniu w życiu kobiet mają znaczenie nie tylko, elegancki i wygodny strój, ale także odpowienie technologie. Dlatego zwieńczeniem najnowszej kolekcji Kossmann Chillout są komputery Microsoft Surface Pro 4, bo kluczem do sukcesu w życiu zawodowym jest mobilność I elastyczność w działaniu.
Chillout to zwolnienie tempa życia i cieszenie się każdą chwilą.

Marka Kossmann jest pierwszą w Polsce, która posiada ofertę ubrań biznesowych skierowanych do aktywnych, przedsiębiorczych kobiet. Na krajowym rynku nie ma firmy, która skupiłaby swoją ofertę tylko na tym segmencie odbiorczyń. W związku ze zmianą mentalną i zwiększeniem zaangażowania kobiet na stanowiskach zarządczych i w gronie TOP managerów, powstała potrzeba na odzież elegancką, wygodną i kobiecą.
Kolekcja dostępna :
butik Kossmann w Modo, ul. Łopuszańska 22 ( Warszawa)
butik Magia, Galeria Echo ul. Świętokrzyska 20 ( Kielce )
butik Modo ul. Przeskok 2/4 ( Milanówek )
oraz w sklepie online na stronie www.kossmann.com.pl

Kategoria:: Aktualności Polish Market, Informacje

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!