Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...
banner ad

Marcin Popkiewicz na VII PLGBC Green Building Symposium!

| 6 lipca 2017

MarcinPopkiewicz_ramkaMamy przyjemność przedstawić pierwszego mówcę VII PLGBC Green Building Symposium (5 października, Reduta Banku Polskiego, Warszawa), organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego PLGBC w partnerstwie z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju. Marcin Popkiewicz to analityk megatrendów, naukowiec i dziennikarz zajmujący się powiązaniami w obszarach gospodarka-energia-zasoby-środowisko. Autor bestsellerów „Świat na rozdrożu” i „Rewolucja energetyczna. Ale po co?”.

Marcin Popkiewicz w swoim inspiracyjnym wystąpieniu „Słoń w pokoju” podpowie, jak odnieść się światowych megatrendów (w tym ich wpływu na budownictwo), aby być beneficjentem, a nie ofiarą szybko nadchodzących zmian.

Jak sam przyznaje: „Mamy naturalną tendencję do postrzegania przyszłości na podstawie naszych doświadczeń i trendów z przeszłości – jest to wygodne i zazwyczaj działa. Żyjemy jednak w złożonym i szybko zmieniającym się świecie. Stajemy też przed wieloma wyzwaniami, takimi jak wyczerpywanie się paliw kopalnych, wzrost światowej populacji z jednoczesnym jej spadkiem i starzeniem się w krajach rozwiniętych, globalizacja, rosnące zadłużenie państw, narastające nierówności społeczne, zmiana klimatu i inne zagrożenia środowiskowe, narastający kryzys migracyjny, szybkie zmiany technologiczne i wiele innych. Nigdy dotychczas nie stanęliśmy przed tak wielką piramidą wyzwań. Nigdy.

To, co zrobimy (oraz to, czego nie zrobimy), zdeterminuje naszą przyszłość – począwszy od stanu naszej gospodarki przez bezpieczeństwo i dobrobyt, aż po los ludzkości. Jeśli mamy poradzić sobie ze stojącymi przed nami wyzwaniami, musimy je rozumieć. W przeciwnym wypadku będziemy stosować strategie rodem z XX wieku i dziwić się, że te sprawdzone wielokrotnie narzędzia nie wie­dzieć czemu tym razem nie działają tak, jak byśmy tego oczekiwali”.

 „Rozpoczynając naszą konferencję tak mocnym wystąpieniem, chcemy zachęcić uczestników, którzy przybędą do nas z całej Europy, do startu z wysokiego C i naprawdę gorących debat tego dnia wypełnionego inspiracjami, praktycznymi rozwiązaniami oraz rozważaniami o kierunkach zrównoważonego budownictwa” – dodaje Alicja Kuczera, dyrektor zarządzający PLGBC.

Rejestracji na VII PLGBC Green Building Symposium można dokonać na stronie: http://konferencja.plgbc.org.pl/rejestracja/. Do końca lipca obowiązuje specjalna cena na bilety – 25%!

Wydarzenie odbędzie się 5 października w Reducie Banku Polskiego w Warszawie, a podczas uroczystej gali po konferencji zostanie rozstrzygnięty prestiżowy konkurs PLGBC Green Building Awards.

Więcej informacji dostępnych na stronie: http://konferencja.plgbc.org.pl

Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego (PLGBC – Polish Green Building Council)  tworzą kreatywne i energiczne osoby, dla których zielone budownictwo nie ma tajemnic. Chcemy pokazać Wam, jak można projektować, budować i użytkować swoje domy, biura i pozostałe budynki, by mieszkać i pracować zdrowo, zielono oraz efektywnie.

Poprzez udział w licznych koalicjach międzynarodowych, opracowywanie raportów, czy organizację konferencji i szkoleń szerzymy świadomość istoty zielonego budownictwa w Polsce. Zrzeszamy świadome firmy i instytucje oraz wybitnych ekspertów, działając odpowiedzialnie dla dobra nas wszystkich. Zielone budownictwo ma bezpośredni wpływ zarówno na kształt tkanki miejskiej, jak również zdrowie ludzi. Wierzymy, że nasze wysiłki ułatwią przekształcenie powstających w Polsce budynków w obiekty, która są nowoczesne, energooszczędne i odpowiedzialne środowiskowo.

Kategoria:: Informacje, Wydarzenia

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!