Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...
banner ad banner ad

Odmłodzić twarz w Nałęczowie

| 21 lipca 2015

Twarz starzeje się na wielu poziomach. Z zewnątrz widzimy skórę i kształt twarzy. Skóra z wiekiem staje się wiotka, rozciągnięta, szara i pokryta często drobnymi teleangiektazjami. Układa się ona w fałdy i załamuje się. Tworzą się zmarszczki. Wiotczeją też z wiekiem nasze mięśnie i powięzi. W młodości świetnie napięte mięśnie i ściśle otaczające je powięzi z wiekiem rozciągają się. Twarz zmienia kształt. Z trójkątnej lub owalnej staje się kwadratowa, prostokątna lub po obu stronach brody powstają wiszące „chomiki”. Każda twarz starzeje się inaczej.

Są wesołe w młodości i bardzo mimiczne twarze , gdzie śmiech i ból uwidaczniają się w postaci grymasów. Powstają one wskutek pracy zbyt silnych mięśni twarzy. Na skutek ciągłego łamania skóry w trakcie pracy mięśni mimicznych twarzy po kilkunastu lub kilkudziesięciu latach zmarszczki utrwalają się.

Uwidaczniają się fałdy od bocznego kąta oka do skroni i policzka. Po latach śmiechu fałdy,które powodują , że twarz jest wyrazista zmieniają się w zmarszczki zwane „kurzymi łapkami”.

Mięśnie okrężne oka i im towarzyszące zbyt silnie pracują. Skóra ciągle fałdowana przy uśmiechu po np.20 latach połamie się i utrwalają się zmarszczki, co w połączeniu ze zwiotczeniem, odwodnieniem czy niedotlenieniem skóry daje wygląd starej skóry w okolicy oczu.

Popatrz na swoją mamę, jej rodzinę, być może zobaczysz , co może Cię czekać za 25 lat.

 • Pogłębia się znacznie fałd nosowo-policzkowy
 • Powstaje fałd niesympatycznie nazywany „doliną łez”
 • Po obu stronach nosa mogą tworzyć się tzw. zmarszczki królicze
 • Na czole w wieku dojrzałym znacznie mniej atrakcyjnie niż w młodości wyglądają poziome zmarszczki
 • Między brwiami powstają pionowe , wielu nadające groźny wygląd zmarszczki zwane lwimi.

Zmienia się też broda, szyja, dekolt , którym również zmarszczki nie dodają uroku.

Powieka górna staje się ciężka i opada, opadają również kąciki ust tworząc zmarszczki ” marionetki”, opada lekko warga górna zasłaniając zęby szczęki, opadająca warga dolna odsłania zęby żuchwy.

odmłodzić twarz SPA w RAju


Medycyna estetyczna ma na to świetny sposób. Ten sposób to higieniczny tryb życia:

 • Unikaj ultrafioletu.Ta frakcja światła słonecznego przyczynia się do przyspieszenia starzenia się skóry.
 • Uprawiaj ruch na świeżym powietrzu – powoduje to dotlenienie całego organizmu ,również skóry.
 • Odżywiaj się właściwie, gdyż to zaopatruje Cię , również Twoją skórę w preparaty witaminowe niezbędne do ciągłej regeneracji oraz minerały, aminokwasy, coenzymy, białka itd.
 • Pij wodę, jest ona niezbędna do utrzymania napięcia skóry.Zawartość wody w skórze ma wpływ na jej wiek biologiczny.
 • Dbaj o higienę jamy ustnej
 • Bądź pogodna – grymasy śmiechu i radości znaczą się na Twojej twarzy znacznie lepiej niż troska, rozpacz, ból. Mówi się , że zmarszczki świadczą , czy Twoje życie było dotąd szczęśliwe.

Czyli ” daj na luz” , świata nie zmienisz, a Twoja twarz jak gąbka wchłonie Twoje troski .

 • Używaj dobrych okularów słonecznych, będziesz się mniej marszczyć patrząc w słońce i na biel.
 • Wysypiaj się.
 • Używaj dobrze dobranych toników, mleczek, kremów.*

Medycyna estetyczna pomoże Ci usunąć z twarzy te zmarszczki, które mimo to powstały.

Jest to gałąź medycyny, która obecnie bardzo burzliwie się rozwija i ma Ci dużo do zaproponowania. Zabiegi medycyny estetycznej w Polsce wykonuje się od 25 lat.

Są to:

Wszystkie w/w zabiegi wzajemnie się uzupełniają. Nie unikaj gabinetów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej. Żyjemy w XXI wieku . Starzeć trzeba się z godnością ale powoli.

 

Dr n.med. Halina Zubrzycka
Lek.medycyny estetycznej
Prowadzi OOB „FENIKS” w Willi RAJ od 1991 r.

Źródło: http://wellness.spawraju.pl/blog/79-odmlodzic-twarz-naleczow

Kategoria:: Zdrowie

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!