Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...

Polska w centrum innowacji. Rusza Impact’18!

| 13 czerwca 2018

Artboard 1logoTegoroczny Impact to 6 tysięcy gości, 250 speakerów i dziesiątki wydarzeń. To miejsce, w którym przez dwa dni przełomowe start-upy, naukowcy, biznes i politycy mówią tym samym językiem. To w Krakowie kształtuje się nowy ekosystem Polski: tej cyfrowej i innowacyjnej.
13 i 14 czerwca w Krakowie wykuwać się będzie ekosystem Polski 4.0. To na Impact’18 zapadną kluczowe decyzje, zawiążą się nowe sojusze i zrodzą się globalne idee biznesu opartego o technologie. Tegoroczny Impact to wydarzenie w całości poświęcone przyszłości gospodarki opartej o rewolucję cyfrową. A to ona właśnie ma być nowym impulsem do rozwoju Polski, platformą do wybicia się do roli lidera regionu w dziedzinie innowacji.
– Reproduktywna działalność polskiej przedsiębiorczości powoli się wyczerpuje. Kończy się paliwo w postaci taniej siły roboczej, bo tańszą można już znaleźć niedaleko za wschodnią granicą. Kończy się również paliwo niskich kosztów pracy, bo Polacy chcą zarabiać więcej – zbliżać się do poziomu dochodów sąsiadów z Zachodu. Ponieważ te najprostsze środki się wyczerpują, pozostaje to, czym gospodarka konkurowała zawsze – czyli oferowanie nowych usług i produktów na rynkach – diagnozuje Jadwiga Emilewicz, minister przedsiębiorczości i technologii i zarazem jedna z kluczowych osób ze świata polityki na tegorocznym Impact’18.

Impact, gromadzący w jednym miejscu globalnych liderów nowej fali w gospodarce, z roku na rok rośnie w siłę, umacniając swój status wydarzenia wielkiego kalibru. Wraz z nim rośnie i cały polski ekosystem innowacji, już teraz liczący kilkaset funduszy typu venture capital, kilka tysięcy start-upów oraz miliardy złotych grantów, każdego roku przeznaczanych na innowacje z publicznych środków. Jak sprawić, by ten pozytywny front przełożył się na konkretne efekty w gospodarce? Wiedza i relacje są jednym z kluczowych składników przepisu na sukces. Dlatego na tegorocznym Impact’18 na uczestników czeka aż 8 ścieżek tematycznych na nowo definiujących to, co jeszcze kilka kwartałów temu wydawało się ustalone na dobre kilka lat. Technologia 5G i przyszłość Internetu Wszystkiego (IoE), przemysł 4.0, fintech, science to business, cyfrowe państwo, biotechnologia & e-zdrowie, transport, energia & środowisko, e-commerce – to te tematy będą elektryzować publiczność na 3 scenach Impactu’18.

W tym roku do Krakowa zawitają niebagatelne nazwiska. To m.in. Håkan Agnevall, prezes CEO Volvo Buses, Roy O’Connor SVP, szef medyczny Pfizera, korporacji, która przeznacza na badania i rozwój 8 mld USD rocznie, Ronad Park, wiceprezes Roche budżetującej 9 mld USD na R&D rocznie, Christian Levin, wiceprezes Scanii czy Peter Carlsson, budujący Northvolt największą w Europie fabrykę baterii z budżetem 4,5 mld EUR. Na scenach Impactu nie zabraknie również liderów naukowych renomowanych ośrodków, np. z CERN czy Fraunhofera. Publiczność zelektryzuje też pierwsza w Polsce wizyta Sophie – humanoidalnego robota, dobitnie uzmysławiającego siłę sztucznej inteligencji (AI). Zagraniczne gwiazdy nie przyjadą jedynie brylować na scenie: przez dwa dni będą intensywnie spotykać się z uczestnikami Impact’18 m.in. polskimi start-upami. To w Krakowie zawiązywać się mają sojusze i kontrakty, zmieniające przyszłe oblicze polskiej gospodarki.

Tegoroczny Impact zacznie swe oddziaływanie na ekosystem innowacji jeszcze…przed oficjalnym otwarciem. 13. czerwca rano z Warszawy ruszy bowiem specjalny „Pociąg innowacji” pod auspicjami ambasady Izraela a przy licznym udziale tegorocznych uczestników Impactu. Wspólna, 2,5-godzinna podróż ma być zalążkiem do budowy nowego „startup nation”, tym razem nad Wisłą.
Make an Impact!

Kategoria:: Aktualności Polish Market, Nauka i Innowacje

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!