Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...

Real Connect 2017 – nowa impreza targowa rynku nieruchomości i inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej

| 21 lutego 2017

logoW dniach 26-27 kwietnia 2017 roku odbędzie się w Warszawie wystawa firm i instytucji z obszaru nieruchomości komercyjnych i inwestycji – REAL CONNECT 2017. Targi będą połączone z serią branżowych konferencji i paneli dyskusyjnych.

Ostatnie kilka lat na rynku nieruchomości w Polsce to najszybszy w historii wzrost podaży powierzchni komercyjnej. W latach 2005-2015, w jego poszczególnych segmentach wynosił on: 180% w segemencie biurowym, 90% w handlu detalicznym i aż 460% w segmencie magazynowym. Eksperci podkreślają, że nie ma oznak spowolnienia na tym rynku, co w przyszłości może dostarczyć ciekawych możliwości inwestycyjnych.

Warsaw - bird's-eye view.

Warsaw – bird’s-eye view.

Firma 4Value (wydawca magazynu The City), wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku nieruchomości w  Polsce, postanowiła zorganizować w Warszawie wystawę firm i instytucji z branży inwestycji i nieruchomości komercyjnych – REAL CONNECT 2017. Odbędzie się ona w dniach 26-27 kwietnia 2017 roku w warszawskim Centrum Expo XXI. W wydarzeniu weźmie udział około 100 wystawców. Organizatorzy spodziewają się kilku tysięcy odwiedzających oraz licznego grona profesjonalistów z kraju i zagranicy.

Od pewnego czasu przyglądaliśmy się rynkowi nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej, co doprowadziło nas do wniosku, że nie mamy w Polsce dużej i znaczącej imprezy targowo-konferencyjnej na skalę Expo Real w Monachium czy MIPIM w Cannes. Postanowiliśmy na przestrzeni kilku lat taką stworzyć. Już widzimy duże zainteresowanie z kraju i za granicą – powiedział Daniel Jabłoński,  jeden z organizatorów Real Connect.

Równolegle z targami odbędzie się REAL CONNECT CONFERENCE 2017. W tej części zaplanowana została seria paneli dyskusyjnych oraz prezentacje ekspertów i praktyków rynku z kraju i zagranicy.

Szczegóły dotyczące Real Connect 2017 znajdują się na stronie: www.realconnect.pl

Kategoria:: Informacje, Wydarzenia

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!