Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...
banner ad banner ad

Real Estate Talks Kraków – II spotkanie inspiracyjno-networkingowe dla branży nieruchomości

| 12 lutego 2019

20190207_1731497 stycznia w Krakowie, w Office Innovation Centre należącym do Nowy Styl Group, o godz. 16.30 odbyło się drugie spotkanie z cyklu Real Estate Talks. Było ono także okazją do poinformowania o zasadach i etapach kolejnej edycji konkursu Top Woman in Real Estate.

Real Estate Talks to bezpłatne spotkania networkingowe dla branży nieruchomości i budownictwa oraz branż z nimi związanych. Może w nich wziąć udział każdy, kto zarejestruje się wcześniej na stronie wydarzenia. Każde ze spotkań składa się z jednego ciekawego bloku tematycznego oraz biznes miksera, gdzie osoby biorące udział w wydarzeniu mogą wymieniać się wiedzą, doświadczeniami i nawiązywać nowe kontakty oraz relacje biznesowe.

„Obserwuję inicjatywę Top Woman in Real Estate od samego początku i trzymam kciuki za sukces i rozwój tego przedsięwzięcia. Bardzo innowacyjny pomysł, który pozwala wyróżnić kobiety w branży real estate za ich sukcesy. A naprawdę jest za co, bo jest bardzo dużo wspaniałych kobiet w naszej branży. Spotkanie Real Estate Talks w Krakowie doskonały pomysł na połączenie: relacji, biznesu i networkingu. Wydawałoby się, że to takie oczywiste i proste, ale patrząc na wiele spotkań tego typu, biznes mikserów, gali, konferencji, targów poza relacjami, które każdy z nas ma, niewiele korzystamy na co dzień z idei networkingu. Myślę, że wszyscy, którzy byli w Krakowie dzięki temu spotkaniu, będą mogli korzystać teraz więcej, i więcej, ja na pewno” – powiedział Robert Gietko, Właściel w firmie IMAGINE Tenant Representation.

20190207_182234Temat spotkania dotyczył relacji i kontaktów. Jest to kwestia bardzo oczywista z punktu widzenia pracy zawodowej i nie tylko, ale okazuje się, że w czasach, gdzie różne narzędzia social media zawładnęły społeczeństwem, klasyczny networking staje się nauką, której warto się przyjrzeć z bliska. To był temat przewodni całego spotkania i dzięki wykładowi i warsztatom  trenera networkingu Artura Sojki, został bardziej „oswojony” przez uczestników spotkania. I choć początek spotkania wyglądał bardziej jak pierwszy dzień w szkole to koniec można śmiało porównać do zakończenia roku szkolnego. Na spotkanie przybyło blisko 60 osób. Zainicjowało wiele ciekawych dyskusji, a ostatnie osoby opuszczały miejsce wydarzenia po godzinie 21-ej,

„Bardzo się cieszę, że mogliśmy być partnerem wydarzenia REAL ESTATE TALKS, które powinno na stałe zagościć w kalendarium spotkań organizowanych dla branży nieruchomości w Krakowie” – podsumowała pani Jadwiga Wiśniowska, Prezes MIX GROUP.

Kolejne wydarzenia Real Estate Talks odbędą się we wszystkich największych miastach w Polsce w następujących miejscach i terminach:

  • marzec 2019 – Wrocław
  • marzec 2019 – Poznań
  • kwiecień 2019 – Łódź
  • czerwiec 2019 – Warszawa – spotkanie z laureatkami Top Woman 2019
  • wrzesień 2019- Gdańsk
  • koniec listopada 2019 – Warszawa

Informacje o wydarzeniach można znaleźć na stronie https://www.topwoman.pl/real-estate-talks/

Wieczór był także okazją do przekazania informacji o kolejnej edycji i kategoriach konkursu Top Woman in Real Estate. Możliwość przesyłania zgłoszeń została uruchomiona 15 stycznia 2019 i potrwa do 25 lutego.

W edycji 2019 dodane zostało kilka nowych kategorii w tym: PR & Marketing, Consulting & Law, Asset & Property Management, Banking & Finance, Engineering oraz Best Team dla zespołów zarządzanych przez panie, w których składzie jest co najmniej 60% kobiet  i które dokonały czegoś wyjątkowego w ub. roku.

Już teraz można kupić bilet na galę Top Woman in Real Estate w specjalnej cenie first minute: https://topwoman2019.evenea.pl

DZIĘKUJEMY REAL ESTATE TALKS KRAKÓW

Kategoria:: Informacje, Wydarzenia

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!