Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...

Spłycanie zmarszczek – zastrzyk młodości

| 8 lipca 2015

Chcę Państwu zbliżyć zasadę działania wypełniacza.Wypełniacz podany w miejscu zagłębienia skóry np.zmarszczki, blizny spłyca to zagłębienie a podany w miejscu, gdzie chcemy podnieść skórę np. szczyt policzka lub zapadnięty policzek uwypukla dany region.

Ja zaczęłam używać wypełniaczy w celu zmniejszenia zmarszczek w 1992 roku. Pierwszą firmą, która wprowadziła na polski rynek wypełniacze był Dermed i był to kolagen pochodzący ze skóry ryb.

W 2 lub 3 lata później został wyparty z rynku przez kolagen uzyskany ze skóry cieląt, a następnie wszyscy zaczęliśmy używać kwasu hialuronowego. Na kolagen wykonywano podwójną próbę gdyż preparat ten alergizował. Kwas hialuronowy nie wymaga testów. Obecnie na polskim rynku dostępne są rózne preparaty kwasu hialuronowego wielu producentów. Ja od 10 lat jestem wierna firmie Allergan, która dystrybuuje m.inn. Surgiderm, Juwederm, Smail, Voluma, Volbella i inne .Różnią się one między innymi gęstością, usieciowaniem czy zawartością znieczulacza. Mam bardzo dobre doświadczenia w stosowaniu w.w preparatów kwasu hialuronowego. Nigdy nie zdarzyło mi się, że wystąpiły uczulenia,a tysiące wykonanych przeze mnie zabiegów poprawiły jakość życia kobiet i mężczyzn odmładzając ich twarz.

Zmieniały się sposoby podawania kwasu hialuronowego w ciągu tego ćwierćwiecza.

Początkowo spłycano fałd nosowo-wargowy,modelowano i odświeżano usta. Obecnie bardziej zwraca się uwagę na podkreślenie policzków, co liftinguje twarz. Kwas hialuronowy to świetny preparat niezastąpiony w medycynie estetycznej, spotykany w kremach, mleczkach, podkładach oraz w preparatach do mezoterapii iniekcyjnej i nieiniekcyjnej.  Jest on również podstawą nici hialuronowych oraz preparatów do wypełnień. Ma same zalety.

Poprawia jędrność skóry, jej nawilżenie, nadaje skórze młody wygląd, spłyca zmarszczki, liftinguje.

Niestety obecny rynek wymusza ciągłe obniżanie cen zabiegów i często lekarze meycyny estetycznej sięgają po preparaty mniej wartościowe. Często zabiegi wykonywane są też przez

pseudo-fachowców. Po igły i strzykawki sięgnęły kosmetyczki, pielęgniarki, położne.

Bywa, że zabiegi są udane, ale bywa również, że ich skutki są opłakane. Niepożądane skutki uboczne zniechęcają wielu potencjalnych klientów.

„Róbmy swoje”. Niech każdy perfekcyjnie robi to, czego się nauczył w trakcie studiów, kursów i praktyki zawodowej.

Kwas hilaluronowy, który impalntujemy powinien być świetnej jakości, a preparat dobrze dobrany do leczonego problemu. Inną gęstość kwasu hialuronowego stosujemy przy spłycaniu drobnych powierzchownie przebywających zmarszczek, a różną przy głębokich fałdach nosowo-policzkowych, linii marionetki (opadające kąciki ust). Gęstość I usieciowanie preparatów z kwasem hialuronowym jest również zależna od rodzaju skóry pacjenta i głębokości podania preparatu.

Jeśli zabieg zostanie wykonany fachowo i precyzyjnie, spłyci twoje zmarszki, poprawi gęstość, jędrność i nawilżenie skóry na 15 do 24 miesięcy. Twoja twarz będzie wyglądać naturalnie i młodo jak po wspaniałych wakacjach. Długość utrzymywania się w\w efektów zależy od:

 • wieku
 • miejsca podania kwasu hialuronowego.
 • ilości podanego preparatu
 • stanu i kondycji skóry
 • stylu życia
 • ogólnego stanu zdrowia
 • cech charakterystycznych dla skóry wypływających ze skłonności rodzinnych.

 

Kwas hialuronowy jest stosowany nie tylko w medycynie estetycznej ale rówież przy leczeniu stawów (bardzo często wstrzykiwany jest dostawowo w celu regeneracji chrząstki) w okulistyce czy laryngologii. Kwas hialuronowy jest substancją występującą naturalnie w każdym organiźmie. Nadaje skórze młody wygląd i pomaga w utrzymaniu jej objętości.

Jeśli chcesz zwolnić proces   starzenia twojego ciała, a w szczególności skóry, żyj higienicznie.

 • wypoczywaj i wysypiaj się regularnie i prawidłowo
 • dbaj o usuwanie toksyn z twojego organizmu (w tym celu pij przed śniadaniem szklankę ciepłej wody z sokiem z pół cytryny)
 • pij dużo wody (to nawodni twoje ciało i nawilży skórę od środka. Wpłynie również na procesy oczyszczające poprzez uruchomienie diurezy)
 • chroń skórę przed ultrafioletem (zapomnij o opalaniu się. Na plaży, nartach i spacerach w słoneczne dni, używaj kremów z filtrem co najmniej spf 30)
 • odżywiaj się zdrowo ( wprowadź do diety więcej owoców i warzyw, kosztem produktów mącznych i ziemniaków, zrezygnuj z fast foodów.)
 • dbaj o kondycję fizyczną ( maszeruj, biegaj, pływaj, ćwicz)
 • dbaj o dotlenienie organizmu ( śpij przy otwartym oknie, dużo przebywaj w plenerze)
 • nie pal ( palenie jest jednym z głównych czynników przedwczesnego starzenia się. Powoduje niedotlenienie organizmu, zwężenie naczyń włosowatych, co upośledza dostarczenie tlenu do skóry.)
 • staraj się być szczęśliwa/y ( ciesz się z życia, unikaj depresyjnych znajomych, nie zadręczaj się).

Zabieg wypełnienia kwasem hialuronowym

Zabieg wypełnienia zmarszczek, powiększenia, wymodelowania lub odświeżenia ust, uwypuklenia policzka, czy wypełnienia doliny łez trwa ok. 20 minut.

Powinien być wykonywany przez lekarza. Przed zabiegiem należy skonsultować sie z lekarzem, który wykona wypełnienie kwasem hialuronowym. Należy wziąć pod uwagę twoje chęci i oczekiwanie ,ale również sugestię lekarza.

Zabieg implantacji kwasu hialuronowego nie należy do bolesnych, gdyż niemal wszystkie preparaty kwasu hialuronowego mają w sobie domieszkę znieczulacza. Nieprzyjemność samego ukłucia niwelujemy stosowaniem zewnętrznym emli. Przy zabiegu na ustach można stosować znieczulenie stomatologiczne.

Wszysto to sprawia, że zabieg implantacji kwasu hialuronowego jest wyjątkowo komfortowy dla pacjenta. Rezultat estetyczny zabiegu możesz ocenić tuż po jego wykonaniu. Zaczerwienienie po iniekcji powinno cofnąć się po okresie 30 min. do 2 godzin.

Efekt zabiegu powinien być taki, że ludzie którzy nie znają Cię bliżej dostrzegą jedynie ,że wyglądasz na młodą i wypoczętą. Po zabiegu możesz wykonać makijaż i wrócic do pracy.

Przed zabiegiem nie powinnaś brać salicylanów i niesterydowych leków przeciwzapalnych, gdyż nasila to krwawienie i może być przyczyną powstania sińców. Jeśli masz tendencję do opryszczki, dobrze jest na 3-4 dni przed zabiegiem profilaktycznie wprowadzić leczenie heviranem (zabieg wykonywany w okolicy ust może doprowadzić do nawrotu opryszczki).

W dniu, kiedy wykonywany jest zabieg unikaj alkoholu, nie nagrzewaj ciała, nie opalaj się.

97,5% moich pacjentów oceniło zabiegi kwasem hialuronowym jako bardzo dobre i dobre. Preparaty kwasu hialuronowego opanowały cały świat, a w Polsce a Panie ukochały go szczególnie. To zabieg o samych zaletach.

Dr n.med. Halina Zubrzycka
Lek.medycyny estetycznej
Prowadzi OOB „FENIKS” w Willi RAJ od 1991 r.

Źródło: http://wellness.spawraju.pl/blog/80-splycanie-zmarszczek-zastrzyk-mlodosci

Kategoria:: Zdrowie

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!