Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...
banner ad banner ad

Światowa turystyka na Targach TT Warsaw 2019

| 17 października 2019

Kryzys czy hossa? Jak biura podróży osiągnęły rekordowe zyski? Jaki wpływ na rynek turystyczny miał upadek największego biura podróży na świecie? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać podczas 27. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw, które odbędą się 21-23 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Zarówno światem związanym z branżą turystyczną, jak i zwykłymi turystami na początku października wstrząsnęła informacja o bankructwie największego i najstarszego biura podróży na świecie, firmy Thomas Cook. Jej niewypłacalność pociągnęła za sobą kolejne, kapitałowo związane z nią firmy, m.in. Neckermann Polska. Jak wpłynęło to na sytuację rynkową? Kto stracił, a kto zyskał? Dowiemy się tego na konferencji organizowanej przez dziennik „Rzeczpospolita” i portal Turystyka.rp.pl pt.: „Mniej znaczy więcej, czyli jak biura podróży osiągnęły rekordowe zyski”. W programie została zaplanowana rozmowa o skutkach upadku największego biura podróży na świecie i debata o przyszłości składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny pt. „Kiedy turyści zapłacą mniej za wypoczynek za granicą?”.
W konferencji wezmą udział przedstawiciele biur podróży, organizacji branżowych (m.in.: Polskiej Izby Turystyki, Polskiego Związku Organizatorów Turystyki, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych), firm ubezpieczeniowych, linii lotniczych i lotnisk oraz inni eksperci.

W programie targów znajdą się także prezentacje wystawców. Ministerstwo Turystyki Republiki Dominikańskiej przygotowało prelekcję pt. „Odkryj z nami Republikę Dominikańską” na temat turystyki w tym kraju. Odwiedzający będą mogli również obejrzeć film, wziąć udział w loterii z nagrodami oraz degustacji miejscowych koktajli i rumu, a także zatańczyć w rytm lokalnej muzyki.  Z kolei potencjał turystyczny Republiki Białorusi zaprezentuje National Tourism Agency of Republic of Belarus. Dla właścicieli i menedżerów obiektów noclegowych organizatorzy przygotowali natomiast szkolenie, prowadzone przez ekspertów serwisu Nocowanie.pl a poświęcone komunikacji z klientem, działaniom w social mediach, tworzeniu profili klientów i reagowaniu na negatywne opinie. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Agentów Turystycznych zaprasza na warsztaty z nowoczesnych metod wykorzystania mediów społecznościowych. Szczegółowy program wydarzeń dostępny jest na stronie: ttwarsaw.pl.

Podczas TT Warsaw szereg atrakcji czeka zarówno na przedstawicieli branży, jak i zwiedzających indywidualnych. Jedną z atrakcji sobotniego dnia targów jest Strefa Podróżników, która zapowiada się bardzo orientalnie. Globtroterzy podzielą się wrażeniami i doświadczeniami z podróży po Brazylii, krajach Afrykańskich, Iranie, Wietnamie, Japonii oraz do strefy wykluczenia wokół elektrowni w Czarnobylu. Spotkamy tu Ewę Chojnowską-Lesiak („Szpilki w plecaku”), Aleksandra Dobę, Dorotę i Jarosława Kowalskich („Szalone walizki”), Tomasza Habdasa („W szczytowej formie”), Monikę Ścibor i Pawła Wacha (Grupa „Soliści”), Jakuba Juszczyńskiego, Jacka Jasińskiego czy Tomasza Ilnickiego.

TT Warsaw wraz z Partnerem Targów, którym w tym roku zostało, obchodzące jubileusz 30-lecia działalności, biuro podróży ITAKA, przygotowały konkurs dla zwiedzających. Będzie w nim można wygrać dwuosobową wycieczkę all inclusive na Malediwy. Nagrodę tę ufundowała firma ITAKA.

Na targach swoją obecność potwierdziło blisko 500 wystawców (w tym niemal 150 touroperatorów) reprezentujących ponad 50 krajów z 5 kontynentów: Azji, Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej i Afryki. TT Warsaw to ogromna różnorodność ofert turystycznych, liczne atrakcje dla zwiedzających, a jednocześnie doskonałe miejsce spotkań, nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów biznesowych. Liczne atrakcje dla zwiedzających, a także prelekcje i wykłady sprawiają, że warto przekonać się o tym osobiście i już dziś zarezerwować 21-23 listopada, aby wziąć udział w tym wielkim święcie turystyki.

Bezpłatne wejściówki dostępne są po rejestracji na stronie ttwarsaw.pl/rejestracja.

Więcej informacji:

www.ttwarsaw.pl

https://www.facebook.com/Urlopowicze/

Kategoria:: Informacje

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!