Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...

VIII Big Data & AI Congress

| 9 kwietnia 2018

Big Data Artificial Intelligence boldNajważniejszym know how współczesnego biznesu jest wiedza o tym jakie dane posiadamy, jak je rozumieć oraz jak wykorzystać je biznesowo. Big Data stanowi klucz do sukcesu nowoczesnej firmy i podnoszenia jej konkurencyjności w dynamicznie zmiennym środowisku biznesowym – dlatego też zapraszamy na VIII już edycję Big Data & AI Congress, który odbędzie się 18 – 19 kwietnia 2018 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie.

Podczas wiosennej edycji wydarzenia przedstawione zostaną tematy między innymi z zakresu wykorzystania AI w cyberbezpieczeństwie, tajników mechanizmów i narzędzi AI i Machine Learning, wpływu automatyzacji i robotyzacji na rynek pracy i produkcję czy zarządzania tożsamością w erze Internetu.

To strategiczne spotkanie już na stałe wpisało się w biznesowe kalendarze, gromadząc najważniejszych przedstawicieli reprezentujących obszar pomysłu, wiedzy i technologii największych firm krajowych i globalnych wszystkich sektorów biznesu. Jest także doskonałą okazją do nawiązania i zacieśnienia relacji biznesowych dla wszystkich liderów, którzy chcą wyznaczać kierunki rozwoju.

Wśród Prelegentów VIII edycji Kongresu znaleźli się, m.in.:

  • Piotr Prajsnar, CEO, Cloud Technologies,
  • Renata Juszkiewicz, Prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji,
  • Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Zarządu, Virgin Mobile,
  • Hubert Rachwalski, CEO, Nethone,
  • Norbert Biedrzycki, McKinsey Digital Vice President, McKinsey Company,
  • Paweł Sarna, Head of Risk Technology and Information Department, BZW BK.

Zwieńczeniem pierwszego dnia Kongresu będzie Gala SecureTech & Big Data Night podczas której zostaną rozdane statuetki Big Data Awards. Konkurs skierowany jest do firm i przedsięwzięć, które zarówno poprzez tworzenie narzędzi, jak i ich wdrażanie, w znaczący sposób przyczyniły się do promocji rozwiązań z zakresu zaawansowanej analizy big data, a także sztucznej inteligencji.  Zwycięzcy zostaną wybrani przez niezależna Kapitułę Konkursową w poniższych kategoriach:

  • Polish Big Data & AI,
  • AI Innovator,
  • Big Data Solution.

Zapraszamy do zapoznania się z foto i wideorelacją z VII Big Data & AI Congress oraz śledzenia profili w mediach społecznościowych: Facebook, Twitter, LinkedIn.

Kategoria:: Informacje, Wydarzenia

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!