Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...
banner ad banner ad banner ad

WhitePress publikuje raport z audytu SEO „na żywo”

| 26 stycznia 2016

Pierwsze webinarium w ramach projektu Nowa koncepcja SEO odbyło się 9 grudnia 2015 roku. Jego efektem jest publikacja raportu – jednego z najbardziej obszernych i szczegółowych spośród udostępnionych na polskim rynku.

Nowa Koncepcja SEO jest z założenia projektem edukacyjnym, skierowanym zarówno do specjalistów, jak i do klientów agencji internetowych. Opublikowane opracowanie jest przykładem tego, czego powinni spodziewać się klienci zamawiający realizację tej usługi
od swoich usługodawców.

Audyt został przeprowadzony „live” i dotyczył portalu o tematyce weselnej www.lokale-wesele.pl. Stronę przeanalizowano m.in. pod kątem widoczności w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google czy jakości oraz unikalności treści. Zapis z webinarium dostępny jest pod tym linkiem.

Mamy nadzieję, że opublikowany raport okaże się użytecznym opracowaniem i spotka się z pozytywnym odbiorem lub konstruktywną krytyką. Będzie to oznaczało, że wysiłek włożony w jego stworzenie i promocję się opłacił i zmotywuje WhitePress oraz partnerów projektu do tworzenia treści jeszcze lepszej jakości – mówi dr Paweł Strykowski, współzałożyciel WhitePress i jeden z pomysłodawców projektu Nowa Koncepcja SEO.

Raport z audytu zawiera konkretne wytyczne dla audytowanej strony. To także źródło uniwersalnej wiedzy z zakresu elementów, które powinny znaleźć się w każdym audycie SEO. Opracowanie jest zupełnie darmowe i można je pobrać z dedykowanej podstrony.

Źródło: Whitepress.pl

Kategoria:: Nauka i Innowacje

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!