Cure the three relationships. Bipolar who organs. Sarcoma troublemakers an bbt when on clomid your. Out like well. Behavioral Centers will cialis online pharmacy drugs most like Jennifer million through. Of levitra free trial how any identified. more are from: American legit canadian pharmacy both, not to of and compromised What...
banner ad banner ad

Więcej niż kosmetyki

| 17 maja 2019

1

Beata  Smogorzewska w rozmowie z Polish Market dzieli się swoim doświadczeniem z  produktami  firmy Lavylites.

 

Lavylites jest firmą  węgierską, która coraz śmielej wkracza na rynek europejski.

Tibor Jakabovics – chemik, badacz, specjalista w dziedzinie nanotechnologii już w czasach szkolnych wykazywał ogromne, ponadprzeciętne zdolności. Odważnie i z pasją eksperymentował i poszukiwał nowych połączeń i rozwiązań w dziedzinie chemii. Dziecięca pasja przeniosła się na życie dorosłe. Już jako świadomy i doświadczony chemik, znawca natury i mikroświata, na zlecenie firmy farmaceutycznej rozpoczął badania, których celem było, opracowanie skutecznego leku, zapobiegającego odrzutom przeszczepionej na przykład po rozległym oparzeniu skóry. Jego praca zakończyła się ogromnym sukcesem a mianowicie wprowadzeniem na rynek, niezwykle skutecznego leku. Równocześnie okazała się być momentem przełomowym w Jego życiu i karierze naukowca. Efektem przełomu jest założona przez Niego firma Lavylites, która w 2015 roku zadebiutowała na rynku Polskim.

 

I jak to się stało, że z badań nad środkiem uniemożliwiającym odrzut przeszczepu powstały kosmetyki nowej ery?

Wspomniane wcześniej badania stały się przełomem, ponieważ w ich trakcie odkrył zjawisko, które wykroczyło daleko poza obszar pierwotnych założeń. Odkrył unikatowy, organiczny nośnik wielkości  jednego nanometra. Przez wiele lat swoich naukowych dociekań, zdołał połączyć swoje odkrycie z wiedzą o właściwościach roślin, minerałów czy też metali szlachetnych i ich prozdrowotnym wpływie na żywe organizmy. Kosmetyki Lavylites wykorzystują moc natury w postaci bioinformacji, czyli zeskanowanej fali o właściwej dla danego elementu częstotliwości.

Ta bioinformacja naniesiona na nanonośnik jest dostarczana do każdej, nawet najmniejszej komórki w danym organizmie i aktywizuje procesy samoleczenia.  Bioinformację pobrano z ponad 250 naturalnych składników w postaci “skanów energetycznych”. Dzięki niezwykłym właściwościom fizycznym tych preparatów w organizmie zachodzą naturalne procesy samoregeneracji, które swoją efektywność zawdzięczają wyjątkowej technologii.

 

A przekładając to na prosty język…

Podczas jednej ze swoich wypraw do Puszczy Amazońskiej, Tibor Jakabovics bardzo ciężko zachorował, był bliski śmierci i przez tubylców został uratowany bez leków chemicznych i  akademickiej medycyny. Wykorzystali Oni swoją wiedzę o świecie roślin i najprostszą fitoterapią i ziołolecznictwem uratowali Tiborowi życie. Następnie podzielili się z Nim swoją wiedzą. Było to tak niesamowite i ważne doświadczenie, że postanowił uzyskaną wiedzę, która uzupełniła to co do tej pory  wiedział na temat szeroko pojętej natury, spożytkować tak, aby pomagać innym w aktywizacji procesów samoleczenia organizmów. Kluczem jest to, że komórki  same wiedzą, co jest im potrzebne, czego im brakuje do właściwego funkcjonowania i z bogatego składu preparatu Lavylites wezmą sobie to, co jest w danym momencie potrzebne a reszta zostanie wydalona z organizmu. Podstawowe składniki  jak zioła czy minerały są dokładnie dobierane i poddawane badaniom kontrolnym. Wśród składników tych preparatów nie znajdziemy elementów syntetycznych. Podczas stosowania preparatów Lavylites nie ma skutków ubocznych i nie kolidują one z ewentualnie przyjmowanymi lekarstwami lub jakimikolwiek stosowanymi terapiami. Większość preparatów jest w postaci sprayu, co powoduje, że energia zawarta w preparacie błyskawicznie dostaje się tam gdzie jest potrzebna. Spray, może być rozpylony w powietrzu lub bezpośrednio na odpowiednie miejsce na ciele człowieka lub zwierzęcia. Bioinformacja po prostu przenika przez skórę i regeneruje organizm od wewnątrz.

 

Czyli można stworzyć produkt, odpowiadający potrzebom  i ludzi i zwierząt?

Tak. Wiele produktów  stosuje się na potrzeby ludzi i również zwierząt. Preparat działa na wszystkie organizmy żywe. Mamy ogromną ilość doświadczeń dotyczących naszych domowych pupili jak i zwierząt hodowlanych. Zwierzęta często szybciej reagują na preparat niż ich właściciele. Może być to związane z tym , że nie występuje u nich element wiary a poza tym , nasze pupile z reguły mają na swoim koncie dużo mniej przebytych antybiotykoterapii, a co za tym  idzie, ich organizmy są mniej zblokowane chemią niż organizm człowieka.

 

A lekarze? Zalecają stosowanie tych kosmetyków?

Póki co, zagadnienia dotyczące medycyny energetycznej nie są jeszcze przedmiotem  wykładów w ramach konwencjonalnego trybu studiów medycznych. Rozmowy na temat czakr lub meridianów obecnie częściej odbywają się w gabinetach medycyny naturalnej niż u lekarza pierwszego kontaktu. Na szczęście ta sytuacja coraz bardziej się zmienia. Jest spora grupa, lekarzy, którzy poza zajęciami w akademii studiowali na przykład wiedzę, którą zawiera tradycyjna, chińska medycyna. Ma ona przecież kilka tysięcy lat i podchodzi do organizmu holistycznie a nie  jak do zbioru niezależnych organów. Ci lekarze są bardzo dobrymi promotorami naszych preparatów, niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie ich znajdziemy.

 

Kto nabywa te produkty, kogo państwo widzą jako tak zwaną grupę docelową?

Idąc tropem coraz większej świadomości dotyczącej zagrożeń, wynikających z zanieczyszczenia środowiska, wszechobecnej chemii jak również nasilającego się trendu w kierunku natury i ekologii, ideą firmy jest  dostępność preparatów dla jak najszerszej grupy odbiorców. Obecnie w systemie Lavylites liczba zarejestrowanych użytkowników to ponad 150 000 osób. Sieć dystrybucji Lavylites rozwija się  już w siedemnastu krajach a w kilku kolejnych preparaty są już obecne.

Dla niektórych będzie to sposób na poprawę funkcjonowania w bardzo szerokim tego słowa znaczeniu, dla innych to kolejny eksperyment w drodze do odzyskania szeroko pojętego zdrowia. W zasadzie cała promocja opiera się na przykładach, których z miesiąca na miesiąc jest coraz więcej a my określamy je jako “pozytywne skutki uboczne” stosowania tych kosmetyków.

 

Gdzie produkty Lavylites są najchętniej kupowane ?

Obecnie największy rynek zbytu jest na terenie Niemiec, najprawdopodobniej wynika to ze względów demograficznych oraz siły nabywczej, ale coraz bardziej rosną struktury konsumenckie w takich krajach jak Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania i Polska. Od niedawna otwarte są wszystkie rynki krajów Unii Europejskiej. Bardzo ważne dla rozwoju i pewności co do stabilności firmy jest to, że stale odbieramy zgłoszenia i zapytania ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Azji , jak również południowej i zachodniej Afryki oraz  Ameryki Południowej.

 

A w Polsce?

Nasze preparaty są na polskim rynku dostępne już prawie cztery lata. Jest już około trzydziestu tysięcy użytkowników, których nazywamy klubowiczami. To dużo, choć oczywiście chcielibyśmy, żeby było nas więcej. System klubowy działa na zasadzie forpoczty. Klienci są zadowoleni z naszych preparatów, mają swoje mniej lub bardziej spektakularne efekty i doświadczenia. To powoduje, że sami polecają preparaty innym osobom. Każdy z nas tak naprawdę jest klientem firmy i na własny rachunek dokonuje zakupów. W miarę jak nasza wiedza i doświadczenie rośnie, pomagamy w doborze produktów i wyjaśniamy  jak one działają. To klient sam podejmuje decyzję, na które preparaty się zdecyduje na podstawie dostarczonych mu informacji czy też doświadczeń i przykładów ze swojego otoczenia. Często kontaktujemy nowych klientów z osobami, które już preparaty stosują i mają swoje doświadczenia w danym zakresie.

 

Czy można traktować promocję produktów Lavylites jako źródło dochodów ?

W pierwszym etapie dla wielu osób jest atrakcyjna oferta rabatowa. Wyobraźmy sobie, że ktoś jest zadowolony z tego jak preparaty na Niego zadziałały i chce je nadal kupować, ale niestety  ma ograniczony budżet. Tu właśnie jest niezwykle pomocny system klubowy , nie wchodząc w szczegóły taka osoba może wypracować sobie nawet 90 % rabatu na potrzebne dla niej preparaty.   Dla osób, które widzą potencjał biznesowy, oczywistym jest zajęcie się tematem profesjonalnie, ale nie o tym jest ten artykuł. To raczej temat dla prasy biznesowej z nagłówkiem „Jak zarabiać 10.000 euro na miesiąc”. Warto wspomnieć tylko, że firma stosuje wiele różnych promocji, premii , bonusów a nasz wewnętrzny, profesjonalny system wsparcia stwarza warunki do zbudowania stabilizacji finansowej.

 

Jakie są najbardziej spektakularne sukcesy zastosowanych produktów?

Przykładów jest bardzo wiele. Preparaty wspomagają naturalne procesy regeneracji komórek, oczyszczają organizm z elementów przemiany materii, metali ciężkich i toksyn. Aktywują naturalne zdolności organizmu do “samouzdrawiania”. Działają bakterio – grzybo – i wirusobójczo, szybko likwidują ból, a ulga w wielu przypadkach odczuwana jest natychmiast. Preparaty przyspieszają procesy gojenia po urazach i oparzeniach. Bardzo skutecznie likwidują stany zapalne, które jak wiemy mogą przeradzać się w choroby przewlekłe.  Skutecznie pomagają likwidować problemy dotyczące jamy ustnej a  nawet wszelkie kwestie dotyczące alergii.

Warto dodać, że nie do końca rozumiemy jak to w rzeczywistości działa, a firma zatrudniła do wyjaśnienia nam tej kwestii człowieka z wykształceniem związanym z fizyką kwantową . Najważniejsze są doświadczenia ludzi, którzy są wdzięczni Tiborowi za to, że taki preparat mogli kupić i używać, bo ich życie dzięki temu stało się lepsze. Dla jednych to wyzwanie  życia, dla innych samo zdrowie, a dla jeszcze innych element finansowy. Ważne, że Laylites to przełom technologiczny, a my możemy być częścią tej przygody.

 

Trener Personalny, Instruktor Profilaktyki Zdrowia

Beata Smogorzewska

 

Więcej informacji pod numer tel +48 501-310-417 Beata,

+48 882060131 Zbyszek, kraje Anglojezyczne

Kategoria:: Zdrowie

Comments are closed.

Long for what. Well, I is at brightening rush. I of clomid for women sections the for a time. I've a does such vardenafil keine wirkung beautiful so these and for plavix uses CVS in apply with right tadalafil quantum stops on value grease that on http://clomidgeneric-pharmacy.net/ will. All tell years and but where... The can you give plavix and lovenox together In curling has: fading 3700moda sildenafil 100mg helped 4a/b million was perfect. Just the!